Kapat

Hakkımızda


Firmamız halı ve mobilya sektöründe hizmet vermiş yaklaşık seksen yıllık geçmişe sahip bir kuruluştur. Uzun yıllar mobilyanın her dalında çalıştıktan sonra değişen konjonktüre uygun olarak uğraş alanını sınırlamış ve sadece bebek odasıçocuk odası ve genç odası mobilyasına ağırlık vermiştir.

ADALI KİDS, 1998-2006 yılları arasında Çilek genç odası bayiliği ile Ankara'nın mobilya merkezi olan Siteler de Ankara ve çevre illerine hizmet vermiştir. 2006 yılı sonu itibariyle Çilek bayiliğini bırakıp, Meltem Bebek ve Genç Odası Ankara bayisi olmuştur.

Kendi fabrikamızda sıra dışı fonksiyonel, alan kazandıran ürünler üretmekle birlikte müşteri isteklerine göre proje-tasarım-uygulama yapmaktadır.

ADALI Kids ,1985 yılından beri Ankara Sitelerde 4 katlı asansörlü 880 m2 mağazasında bebek, çocuk ve gençler için güvenli, fonksiyonel ve ergonomik ürünler sunarak onların oyun oynadığı, hayal kurduğu, çalıştığı, sohbet ettiği, düşündüğü odalarında rahat edeceği, huzur bulacağı, mutlu olacağı mekanı oluşturabilmek için butik mağazacılık anlayışı ile en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

Whatsapp

Adalı Kids © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır