kategori
tür
Tasarim/Kodlama  

Adalı Mobilya

Firmamız halı ve mobilya sektöründe hizmet vermiş yaklaşık seksen yıllık geçmişe sahip bir kuruluştur. Uzun yıllar mobilyanın her dalında çalıştıktan sonra değişen konjonktüre uygun olarak uğraş alanını sınırlamış ve sadece bebek odası, çocuk odası ve genç odası mobilyasına ağırlık vermiştir.

ADALI Bebek Çocuk Genç, 1998-2006 yılları arasında Çilek genç odası bayiliği ile Ankara'nın mobilya merkezi olan Siteler de Ankara ve çevre illerine hizmet vermiştir. 2006 yılı sonu itibariyle Çilek bayiliğini bırakıp, Meltem Bebek ve Genç Odası Ankara bayiliğini alıp, kendi özel atölyesin de sıra dışı ürünler üretmekle birlikte müşteri isteklerine göre proje-tasarım-uygulama yapmaktaır.

ADALI Bebek Çocuk Genç, 4 katlı 880 m2 mağazasında bebek, çocuk ve gençler için güvenli, fonksiyonel ve ergonomik ürünler sunarak onların oyun oynadığı, hayal kurduğu, çalıştığı, sohbet ettiği, düşündüğü odalarında rahat edeceği, huzur bulacağı, mutlu olacağı mekanı oluşturabilmek için butik mağazacılık anlayışı ile en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.